štvrtok 23. mája 2013

Mať naozaj vlastné tričko

Si horďák ?
Metalista, proGamer, alebo milovník čokolády ?
Alebo všetko naraz ?

Každý máme nejaké záujmy, ktorým sme viac či menej oddaní.
Tí najoddanejší chodia s pc myškami okolo krku, zo zásobou čokolád, či obojručnou sekerou (takmer) všade. Tí menej “oddaní“ sa uspokoja aj s príveskom, náramkom, alebo tričkom. Ale nie každý si na seba oblečie „poznávacie znamenie“, a tak si ani nevšimnete, že ste prešli okolo niekoho, kto má rovnaké záujmy ako vy. Môže to mať niekoľko dôvodov – buď im to nepripadá dôležité, nepríde im to „vhodné“, ani ich to nikdy nenapadlo, alebo jednoducho nenašli nič, čo by sa im páčilo. A tak sa stane, že dvaja ľudia, ktorí by sa dobre porozprávali o modelovaní lietadiel, sa o sebe vôbec nedozvedia aj keď sedia vedľa seba. Ak to chcete zmeniť, začnite sebou!Niektorí z vás možno už aj nad niečím podobným rozmýšľali, ale nenašli ste nič, čo by sa hodilo k vášmu štýlu, alebo to možno boli len tričká, aj keď vy máte radi košele. Alebo boli na vás vzory na tričku príliš zložité, alebo naopak – príliš jednoduché.
vlastné tričko

Jediným riešením asi bude navrhnúť si vlastné „poznávacie znamenie“.

Na internete som narazil na zaujímavú stránku, na ktorej je možnosť navrhnúť si vlastné tričko alias poznávacie znamenie. Užitočná je hlavne možnosť vložiť si ľubovoľnú grafiku, či fotku zo svojho počítača. Pomocou nej môžete vyjadriť skutočne akýkoľvek koníček, ktorý chcete dať ostatným najavo.

Tvorba trička sa robí v aplikácii Designer, ktorá má dobrý interface, aj keď niekoľko vecí mi chýbalo (možnosť zmeniť veľkosť písma aj inak ako roztiahnutím okna – robí to problémy pri zakrivenom písme ktoré sa príliš rozťahuje).
Je tu tiež možnosť vybrať si jeden z 5 druhov tlače na tričká, z ktorých každá je vhodná na iné určenie. Možnosť vybrať si rôzne druhy tričiek, polokošieľ a mikín dovoľuje ukázať svoje záľuby ako na prechádzke po meste, tak aj pri uvoľnenejšom obchodnom rokovaní, či nejakej oslave. V ponuke mi síce chýbajú košele, avšak dúfam, že sa čoskoro zaradia taktiež. Takže či už máš rád Metalindu, alebo dychovku, počítače alebo kone, spoločenské hry alebo basketball, vždy si dokážeš navrhnúť oblečenie, ktoré ťa vystihuje.

tlač na tričká


Dostal si chuť na svoje tričko?
Skús sa nakliknúť na Tricka.sk a popusti uzdu svojej kreativity.

Nezabudni mi dať vedieť výsledok tvojej fantázie.
:)
Elmira

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára